سد کرخه- بزرگ ترین سد تاریخ ایران
/
سد کرخه- بزرگ ترین سد تاریخ ایران

سد کرخه در 21 کیلومتری شمال غرب اندیمشک در استان خوزستان احداث گردیده است. رودخانه کرخه از مناطق میانی و جنوب غربی رشته کوه‌های زاگرس در نواحی غرب و شمال غرب کشور سرچشمه گرفته و پس از طی مسافتی در حدود 900 کیلومتر در امتداد شمال به جنوب سرانجام در مرز مشترک ایران و عراق به مرداب هورالعظیم می‌رسد. رودخانه کرخه پس از رودخانه‌های کارون و دز سومین رودخانه بزرگ ایران از نظر آبدهی محسوب می شود.

 رئیس اداره ایمنی و سلامت محیط کار شرکت آب جنوب شرق از پایش سلامت شغلی کارکنان در سال 1397 با همکاری مرکز پزشکی صنعت آب و برق خوزستان طی دو جلسه در کلیه مناطق تحت پوشش شرکت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "سید علی رادی" گفت : معاینات در دو مرحله در مناطق مختلف انجام پذیرفت، در فازل اول آزمایشات ونمونه گیری ودر فاز دوم معاینات بالینی شامل شنوایی سنجی، بینایی سنجی، نوار قلب، اسپیرومتری و ویزیت پزشک عمومی در برنامه این ارزیابی قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: امسال برای اولین بار به تیم پزشکی، کارشناس تغذیه جهت بررسی مشکلات همکاران و پیشگیری از بیمارها اضافه گردید.

شایان ذکر است تطبق وضعیت بدنی همکاران با شغل فعلی آنها ،  پایش سلامتی و سلامت محیط کار از مهمترین اهدافی است که مطابق با قوانین کار و تامین اجتماعی با انجام سالیانه معاینات اداری دنبال می شود.

 

 

 

کد خبر: 4172