مشاور مدیر عامل و مسئول امور ایثارگران شرکت آب جنوب شرق از اجرایی شدن قانون جامع خدمات­ رسانی به ایثارگران و سایر قوانین مرتبط با آن در برنامه ششم توسعه خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "کاظم نویری" گفت: از سال 1397 که توفیق خدمت در امورایثارگران را یافتم و با حمایتهای خوب مدیرعامل که از رزمندگان و جانبازان محترم 8 سال دفاع مقدس هستند، با برنامه ریزی های انجام شده کوتاه ، میان و بلند مدت، در حوزه ایثارگران شرکت فعالیت های گسترده ای صورت گرفت .

وی در ادامه با تاکید براینکه ، آنچه تا کنون انجام شده است جوابگوی ذره ای از ایثار و فداکاری و از خودگذشتگی این عزیزان نمی باشد و دینی که خانواده معزز شهدا ، جانبازان عزیز، آزادگان سرافراز و رزمندگان دلاور برگردن ما دارند با هیچگونه خدمات حمایتی قابل جبران نیست، تصریح کرد: تا کنون در اجرای قانون و دستورالعمل های ابلاغی فعالیتهایی در طول این مدت از جمله، بررسی احکام کارگزینی همکاران ایثارگر جهت اطمینان از برخورداری آنها از امتیازات متعلقه، طبق مواد قانونی، قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و دستور العملهای ابلاغی، پیگیری بخشودگی مالیاتی و اجرایی نمودن آن برای کلیه ایثارگران ، اجرای مواد 37 و 51 موضوع کسورات بازنشستگی و فوق العاده ایثارگری با مساعدت مدیر عامل برای ایثارگران ذینفع در حال اجراست.

مسئول امور ایثارگران در ادامه گفت : ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی طبق قانون و دستورالعمل اجرایی، تجلیل و تکریم از ایثارگران وزارت نیرو مشتمل بر برخورداری از خدمات رایگان فرهنگی و ورزشی، برگزاری گردهمایی سالانه و اردوهای فرهنگی ، پرداخت هزینه سفرهای زیارتی ، پرداخت وام ازدواج،  پرداخت بن غیرنقدی و... براساس نوع ایثارگری در طول سال انجام شده است.

مشاور مدیر عامل و مسئول امور ایثارگران در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت و همکاریهای پیوسته مدیر عامل شرکت برحسن اجرای قوانین و دستورالعمل های ابلاغی مرتبط با جامعه ایثارگران شرکت گفت: در سال جاری برنامه های جامعی تدارک دیده شده که به فراخور مناسبتها، اجرایی خواهند شد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری تولید و انتقال آب جنوب‌شرق