مهندس "محسن رستگارنیا" مدیر عامل شرکت آب جنوب شرق، با صدور پیامی از همه عزیزانی که در مراسم تشییع، تدفین و یادبود مرحوم "علیرضا چشفر" ابراز همدردی کردند تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، متن پیام تقدیر و تشکر مهندس رستگارنیا به شرح ذیل است:

                                                                                               بسمه تعالی

سلام علیکم

هرآنچه خداوند بزرگ مقرر می فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست و برآن چه حکمت متعالی اش تعلق می گیرد، هیچ کس را جرات تعبیر و تعدیل نمی باشد.

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

بدون شک آنچه در غم بزرگ و فقدان همکار جهادگر عزیزمان"علیرضا چشفر" مایه تسلی خاطر بود ابراز لطف و همدلی آحاد مردم بود که باعث گردید ما و خانواده آن مرحوم این غم بزرگ را تحمل نماییم.

از همین رو برخود لازم می­دانم از همه مردم فهیم و قدرشناس، امام جمعه شهرستان کارون، سادات و روحانیون معزز، مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی، مدیرعامل سازمان آب و برق جناب آقای "دکتر فرهاد ایزدجو"، معاونان سازمان به ویژه معاونت آبرسانی جناب آقای "دکتر صابر علیدادی"، مشاوران و همه همکارانمان در سازمان آب و برق  و شرکت های وابسته و همچنین فرماندار، بخشدارمرکزی، فرماندهی سپاه پاسداران، کمیته امداد، شرکت توزیع برق، جهاد کشاورزی، بنیاد شهید، مردم فهیم شهرستان کارون و سایر ارگانها و نهادهایی که به دلیل کثرت از ذکر نام آنها پوزش می طلبم، کمال تشکر و قدردانی را ابراز می دارم، با آرزوی سلامتی و توفیق همگان از خداوند رحمان.

 

                                                                                                              محسن رستگارنیا                                      

                                                                   

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری تولید و انتقال آب جنوب‌شرق