تلاش شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان در ترمیم سیل بند مناطق روستائی شهرستان شوش، قدردانی مسئولان محلی این شهرستان را در پی داشت.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان شوش و بخشدار فتح المبین در لوح های سپاس جداگانه ای از همکاری شرکت آبیاری شمال خوزستان با ستاد مدیریت بحران شهرستان شوش و کنترل فیزیکی سیلاب اخیر تجلیل کردند.

بخشدار فتح المبین با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت آبیاری شمال خوزستان، مهمترین ویژگی این شرکت را توان تخصصی و تعهد نیروی انسانی این شرکت برشمرد و گفت: اگرچه توان تجهیزاتی و ماشین آلات سنگین دستگاه های اجرائی و از جمله شرکت آبیاری شمال خوزستان در ترمیم سیل بند روستاهای مختلف حوزه شهرستان شوش بسیار موثر بودند اما تعهد و دلسوزی کارشناسان شرکت و حضور مستمر میدانی آنها در منطقه بیشترین کمک را در کنترل سیلاب بدنبال داشت.

"سید جمیل موسوی" انجام کار با نظارت دقیق را ویژگی این شرکت توصیف کرد و افزود: حضور به موقع و همکاری مستمر با ستاد مدیریت شهرستان شوش دانیال در شرایط بحرانی سیلاب بسیار ارزشمند بود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان نیز ضمن سپاس از قدرشناسی مسئولان محلی شهرستان شوش گفت: در مدت سیلاب اخیر، اکیپ ویژه عملیاتی شرکت در مناطق روستائی دوار، مجید عبداله، شیخ حنوش، خشان، خلف مسلم، جوی مجید، احمد مولا، سید عدنان، سید موسی، عصافره، بنده، خیرآباد ثانی(غیب بن علی) و روستای خویس مستقر شده و با لایروبی زهکش ها و احداث سیل بند از پیشروی بیشتر آب به مزارع و منازل روستائی جلوگیری کردند.

"یعقوب کرمی" تاکید کرد: ترمیم سیل بند محدوده بقعه متبرکه "شچاغ" (قدمگاه منسوب به امام حسن مجتبی علیه السلام) در روستای چعب شهرستان شوش که مورد احترام ویژه اهالی است از جمله اقدامات مدیریت سیلاب در بخش مرکزی شوش بوده است.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
عکاس: مصطفی شریف
خبرنگار: مسعود پرموز