رئیس شورای فرهنگی صنعت آب و برق خوزستان گفت: تلاش‌ و مجاهدت‌های صنعت آب و برق خوزستان در سیلاب اخیر باید دقیق و باهدف امیدبخشی به مردم، اطلاع رسانی شود.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "آیت الله سیدابوالحسن حسن زاده" در نشست مشترک مسئولان فرهنگی، مدیران روابط عمومی و مشاور امور زنان و خانواده صنعت آب و برق خوزستان با محور قرار دادن کارگاه تبیین بیانه گام دوم انقلاب و بررسی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فرهنگی و هنری دستگاه‌های تابعه، اظهار داشت: تلاش های مجموعه صنعت آب و برق باید به اطلاع مردم برسد.

وی با بیان این که گاهی در برخی از رسانه‌ها مشاهده می شود امید مردم مورد هدف قرار گرفته است تصریح کرد: در این حوزه باید آب و برق به نحو مناسب اطلاع رسانی کند.

حسن زاده افزود: فداکاریها در سیل اخیر چه از سمت مردم و چه از سمت مسئولان قابل انکار نیست و نباید این فداکاری‌ها در سیل اخیر نادیده گرفته شود بلکه تلاش‌ها و مجاهدت‌ها می بایستی به شکل مقتضی به مردم معرفی شود.

رئیس شورای فرهنگی صنعت آب و برق خوزستان با اشاره به پتانسیل‌های موجود در صنعت آب و برق بیان کرد: راهیان نور می توانند به خوبی از ظرفیت‌های بی انتهای سدهای استان خوزستان بهره لازم را ببرند، همه باید بدانند، سد کرخه بدست توانای متخصصان ایرانی ساخته شد و اگر این سد نبود سیل اخیر اثری از خوزستان به جا نمی گذاشت.

وی تصریح کرد: با دستور استاندار و هماهنگی مسئولان،  ممنوعیت و محدودیت کشت درخوزستان برداشته شد اما در مقابل، هیچ رسانه‌ای خوشحالی مردم را منعکس نکرد که امیدواریم در این بخش به خوبی کار شود.

آیت الله سیدابوالحسن حسن زاده خاطر نشان کرد: قطعا با انتصاب مهران مومن غریب بعنوان مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق شاهد تحول در عرصه ارتباطات و روابط عمومی و انعکاس دقیق خدمات این مجموعه تلاشگر خواهیم بود.

نشست مشترک مسئولان فرهنگی، مدیران روابط عمومی و مشاور امور زنان و خانواده صنعت آب و برق خوزستان، یکشنبه 12 آبان ماه در سالن همایش های بین المللی بوستان برگزار شد.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
عکاس: غلامرضا فرتاشی
خبرنگار: حمید رضا علی پور