بمناسبت سالگرد دفاع مقدس، مدیرعامل و مدیران شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور، فرماندهان بسیج پایگاه های حوزه شهید عباسپور و کرخه و شاوور با خانواده شهید مدافع حرم "حسین معماری" دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در این دیدار،حجت الاسلام و المسلمین "سیدامین میرعلایی" حول مقام و منزلت شهدا و ایثار و از جان گذشتگی برای تعالی نظام و انقلاب سخن گفت و تداوم روحیه شهادت طلبی را برای تحقق اهداف عالی اسلام و برچیده شدن ظلم و تبعیض از کره خاکی لازم دانست.

وی افزود: تقویت روحیه شهادت طلبی باعث شد امروز مردم مظلوم یمن با دستان خالی، نیروهای مسلح و مجهز سعودی را به اسارت درآورند و همین روحیه انشالله به نابودی آل سعود و رژیم صهیونیستی منجر خواهد شد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور، ضمن آرزوی نابودی رژیم صهیونیستی و آل سعود، دیدار با خانواده های معزز شهدا را موجب افزایش روحیه کاری و خشنودی خداوند دانست.

وی تفحص در احوال شهدا، انگیزه ها و سبک زندگی آنها را عامل بازگشت از دغدغه های دنیوی روزمره به سوی ارزش ها و کار برای رضای خدا و خدمت خالصانه به مردم دانست.

برادر شهید معماری، ضمن ابراز خرسندی از حضور میهمانان با وصف احوالات شهید معماری، خود و خانواده خود را سربازان ولایت معرفی کرد.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان