مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری شمال خوزستان از تعطیلی اماکن گردشگری و تفریحی شرکت متبوع خود جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به‌ گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "یعقوب کرمی"   با اشاره به شیوع ویروس کرونا و ضرورت جلوگیری از تجمع افراد تاکید کرد: از هفته گذشته ورود میهمانان و خانواده‌های شهروندان منطقه شمال خوزستان به خصوص در روزهای تعطیل ممنوع اعلام شده و این موضوع از طریق رسانه‌های محلی نیز اعلام شده است.

کرمی، پذیرش گردشگران و میهمانان نوروزی در ایام تعطیلات نوروزی را منوط به بهبود شرایط همه‌گیری این ویروس عنوان کرد و گفت: هرگونه تصمیم جهت بازدیدهای نوروزی از تاسیسات و اماکن شبکه‌های آبیاری شمال خوزستان با هماهنگی سازمان آب و برق خوزستان و مسئولان بهداشتی اتخاذ خواهد شد.

فروردین ماه سال جاری نیز ورود میهمانان نوروزی به جنگل کوی سوم شعبان دزفول و سد تنظیمی دز به ‌دلیل بسیج امکانات انسانی و تجهیزاتی شرکت بهره‌برداری شمال خوزستان جهت مقابله با سیلاب، ممنوع اعلام شد.

همه ساله در شرایط عادی، با توجه به هوای مناسب روزهای پایانی سال، هزاران مسافر نوروزی و کاروان‌های راهیان نور، برای استفاده از فضای تفریحی جنگل کوی سوم شعبان دزفول، سد تنظیمی دز و سد تنظیمی انحرافی کرخه از خوزستان دیدن می کنند.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
خبرنگار: مسعود پرموز