مسئول امور شهدا و ایثارگران سازمان آب و برق خوزستان، در آئین تجلیل از خانواده  شهدای شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان از تکمیل بانک اطلاعاتی خانواده ایثارگران این سازمان و شرکت های طرف قرارداد خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "سید قاسم موسوی" ضمن ابلاغ سلام  ویژه مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به خانواده شهدای شرکت گفت: حل مشکلات قانونی خانواده های شهدا از اصلی ترین وظائف امور شهدا و ایثارگران سازمان است.

وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور با بیان این که امسال بدلیل ضرورت حفظ سلامتی خانواده معظم شهدا، سفر زیارتی مشهد مقدس لغو شد افزود: این نشست صمیمانه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد تا همچنان از برکات نام و یاد شهدا بهره مند شویم.

در آئین تجلیل از خانواده معظم شهدای شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان، مشکلات و مطالبات قانونی همسران و فرزندان شهدا در فضائی صمیمی مطرح و برنامه های امور شهدا و ایثارگران سازمان آب وبرق خوزستان تشریح شد.

شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان با دارا بودن 14 شهید و 74 ایثارگر شامل آزاده، جانباز، رزمنده و عضو خانواده شهدا یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه ایثارگری محسوب می شود.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: مسعود پرموز