بر اساس رای هیئت داوران سیزدهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان در بخش پژوهش ارتباطی به مقام برتر دست یافت.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، دبیرخانه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی این جشنواره را با هدف ارتقای سطح دانش دست اندرکاران روابط عمومی، معرفی الگوهای موفق و شناسایی نقاط ضعف و قوت و ترغیب به امر فعالیت علمی و تخصصی در روابط عمومی اقدام به برگزاری این جشنواره کرد.

شایان ذکراست از بین 166 روابط عمومی که با ارسال بیش از سه هزار و 300 اثر در این رقابت، مشارکت داشتند و در نهایت در سطح ملی 25 روابط عمومی و در سطح استانی 18 روابط عمومی و جمعاً 43 روابط عمومی به عنوان "برتر" انتخاب و معرفی شدند.

گفتنی است در مراسم معرفی برترین های روابط عمومی ایران، دکتر مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، بارت دی وریس رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی، هوشمند سفیدی دبیر جشنواره و پروفسور باقر ساروخانی دبیر علمی سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و پدر جامعه شناسی ارتباطات ایران حضور داشتند.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان