به گزارش روابط عمومی شرکت عمران نیرو خوزستان صبا، مهندس رحمان خندانی مدیرعامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا، با صدور پیامی پنجمین سالروز تاسیس شرکت عمران نیرو خوزستان صبا را به همه کارکنان و سهام‌داران این شرکت تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

همکاران گرانقدرم

سلام

خدا را شاکرم که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داد تا با خدمت به هموطنان عزیزمان بیش از پیش عرصه خدمت رسانی را پررنگ ببینیم.

نوزدهم بهمن ماه 1398، پنجمین سالروز تأسیس شرکت عمران نیرو خوزستان صبا را که نوید بخش تحولی عظیم و آینده ای روشن است را خدمت این خانواده بزرگ تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

این شرکت به داشتن کارکنانی که در کمال صداقت و درستکاری و به منظور تحقق اهداف شرکت از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند؛ به خود می‌بالد و ثمره این سخت‌کوشی ورود قدرتمند و سلامت به پنجمین سال فعالیت شرکت است.

به تحقیق موفقیت شرکت در بازار پر رقابت موجود، نیازمند کوشش همگانی، همدلی و همراهی مستمر در احیای نام شرکت و دستیابی شرکت به جایگاه واقعی خود خواهد بود .

در پایان، مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم انداز شرکت عمران نیرو خوزستان صبا، همچون گذشته موفق باشیم.

 

رحمان خندانی

مدیر عامل

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان