معاونت تعمیرات نیروگاهی شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از طراحی، خرید، نصب و راه اندازی یک دستگاه دیزل ژنراتور اضطراری با توان بالا در سازمان آب منطقه ای تهران خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "امیر محمودی" از نصب و راه اندازی یک دستگاه دیزل ژنراتور متناسب با نیاز مصرفی مجموعه آب منطقه ای تهران توسط کارشناسان متخصص و مجرب شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان خبر داد و گفت: در این عملیات با توجه به وسعت زیاد ساختمان های اداری سازمان فوق و قابلیت راه اندازی دیزل ژنراتور به صورت دستی و اتوماتیک، از دو دستگاه بریکر چنج آور با حالت های دستی و اتوماتیک استفاده شده است.

وی با بیان این که در این سیستم با قطع برق شبکه شهری، در مدت زمان کوتاهی دیزل ژنراتور وارد مدار شده و برق ساختمان های اداری را تأمین می کند تصریح کرد: در این پروژه علاوه بر ایجاد فنداسیون، بیش از 1600 متر کابل قدرت و کنترل و 300 متر لَدر کابل 30 سانتی متری استفاده شده است.

معاونت تعمیرات نیروگاهی شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان تصریح کرد: عملیات های طراحی، خرید و نصب تجهیزات و متعلقات در یک بازه زمانی سه ماهه با موفقیت به اتمام رسید.