وزیر نیرو با صدور پیامی ضمن تبریک به مناسبت کسب مقام برتر در جشنواره شهید رجایی، این موفقیت را مرهون مجاهدت یکایک فرزندان رشید کشور در خانواده بزرگ صنعت آب و برق و در سایه تلاشی همگانی دانسته است.

به‌گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در متن پیام "رضا اردکانیان" به کارکنان صنعت آب و برق آمده است: جشنواره شهید رجایی عرصه شناسایی و تقدیر از تلاشگران میدان خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه نمودن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف است.

اینک که به توفیق الهی و در پرتو الطاف بیکران خداوند بزرگ، رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری و راهبری مدبرانه ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، وزارت نیرو برای دومین سال پیاپی، به همراه شرکت‌های مادرتخصصی توانیر و مهندسی آب و فاضلاب کشور، موفق به کسب رضایت مقامات ارشد کشور و کسب جایگاه شایسته در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی گردیده است، بر خود فرض می‌دانم این کامیابی ارزشمند را به همه همکاران متخصص، سخت‌کوش و باانگیزه خود در سراسر کشور تبریک عرض نمایم.

بدون شک، این افتخار به واسطه مجاهدت یکایک فرزندان رشید کشور در خانواده بزرگ صنعت آب و برق و در سایه تلاشی همگانی حاصل گردیده است. توسعه و ترویج فرهنگ کار صادقانه و خدمت به مردم، توسعه و ترویج فرهنگ کار گروهی، ارتقای کارآمدی و بهره‌وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرد، تقویت وجدان کاری، انضباط اجتماعی و اقتصادی، اطلاع‌رسانی مطلوب، موثر و مبتکرانه از خدمات و اقدامات انجام‌شده و در نتیجه، افزایش خشنودی هم‌میهنان و ارتقای اعتماد عمومی، در ادامه این راه پر فراز و نشیب بیش از پیش مورد انتظار است.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید رضا علی پور