بسم الله الرحمن الرحیم

 

بیست و پنجم آذرماه، بی شک یکی از تاریخ های تاثیرگذار و برگ زرینی در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

این تاریخ به عنوان نقطه عطف پژوهش و فناوری محسوب و یکی از تاریخ های مهم برای ملت، آحاد و بخش های مهم علمی کشور به حساب می آید که در واقع می توان بر پایه اعتماد به جامعه علمی، نکات مبهم و تاریک مسائل و مشکلات روبرو را به ظرفیتی مهم و قابل دسترس تبدیل نمود.

 با لطف و یاری خداوند متعال، مفتخرهستیم که یکی از سازمان های با بدنه کارشناسی فرهیخته و پژوهش گر در خطه زرخیز این استان در مجموعه سازمان اب و برق خوزستان تجمیع یافته است.

 امید دارم با تکیه بر پژوهش های بنیادین و کاربردی که در مجموعه علوم دانشگاهی و بالاخص مجموعه علوم و مهندسی آب صورت می گیرد، کلید خودکفایی و مدیریت مسائل و معضلات این مایه حیات، در سطح عالی مرتفع شود.

خداوند بزرگ را شاکر هستیم که موهبتی عنابت فرموده تا دغدغه مدیران بخشی سازمان آب و برق خوزستان مطالعه و اجرا بر پایه پژوهش و فناوری و دستاوردهای دانش بنیان، در سرلوحه عملکرد آنان باشد.

در این راستا دست یکایک اساتید، خبرگان، دانشمندان و متخصصان صنعت آب استان و کشور را به پاس خدمت ماندگاری که به جوانان و مردم عزیز خوزستان، ارائه می دهند به گرمی فشرده و برای آنان در سایه لطف الهی آرزوی سلامتی و بهروزی را مسئلت دارم.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمیدرضا علی پور