به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ سرهنگ عباس نبگانی با اشاره به فرارسیدن اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و دهه بصیرت، اظهار داشت: حوزه مقاومت بسیج شهید عباسپور صنعت آب و برق خوزستان باتوجه به به فرارسیدن اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، اجتماع بسیجیان این صنعت را باحضور سخنرانان مطرح کشوری و با رعایت شیوه‌نامه پروتکل‌های بهداشتی را برگزار می‌کند.

وی افزود: از دیگر برنامه‌های این حوزه در این ایام، دیدار با خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم که در محورهای مختلف مقاومت همرزم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بوده‎‌اند و همچنین تجلیل از پیشکسوتان و مدافعین حرم نیز برگزار می‌شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید عباسپور صنعت آب و برق خوزستان با اشاره به اقدامات این صنعت در عرصه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در کوی شهید قاسم سلیمانی (کوی منبع آب اهواز)، بیان کرد: قرارگاه جهادی حوزه شهید عباسپور در 5 منزل محروم در حال فعالیت جهادی نظیر مرمت و بازسازی است که در ایام سالگرد شهادت سرافراز کشورمان، این منازل به بهره‌برداری می رسند و تحویل صاحبان آن قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به اعزام گروه‌‎های جهادی حوزه مقاومت بسیج شهید عباسپور صنعت آب و برق خوزستان به مناطق محروم و کم‌برخودار استان، ادامه داد: گروه‌های جهادی بخش خواهران در تدارک اعزام به بخش سوسن از توابع شهرستان ایذه است که قرار است 300 پک نوشت‌افزاری تحویل تحویل دانش آموزان این منطقه کم برخودار خواهد شد و همچنین یک گروه جهادی دیگر به کوی ملاشیه در شهرستان اهواز اعزام خواهد شد و پک نوشتاری را در بین دانش‌آموزان این منطقه توزیع خواهد کرد. 

سرهنگ عباس نبگانی عنوان کرد: در این ایام یک نانوایی سیار ویژه خدمت‌رسانی در شرایط بحرانی و مناطق محروم و کم‌برخودار افتتاح و بهره‌برداری خواهد رسید که حاصل کمک و یاری کارکنان صنعت آب و برق استان خوزستان است که با نام و یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مزین و جهت خدمت به این مناطق ارسال خواهد شد.

وی در پایان خبر داد: برنامه تشیع و تدفین یک شهید گمنام دوران هشت‌سال دفاع مقدس را تا اواخر سال جاری در یکی از اماکن صنعت آب و برق خوزستان خواهیم داشت که این صنعت مفتخر و متبرک به این شهید عزیز خواهد شد.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان