آئین تودیع و معارفه مدیر تعمیرات سد شهید عباسپور در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، طی آئینی جلسه تودیع و معارفه مدیر تعمیرات سد شهید عباسپور با حضور مدیران عامل، معاونان شرکت های تولید و بهره برداری سد شهید عباسپور و تعمیرات نیروگاه های برق آبی در ستاد شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان برگزار شد .

مدیر عامل شرکت تعمیرات نیروگاه های برق آبی خوزستان از زحمات چند ساله "مراد نیک بخش"، مدیریت تعمیرات این ناحیه با اهدای لوح تقدیر، قدردانی و طی حکمی "افشین قلی پور" را به عنوان مدیریت جدید این ناحیه معرفی کرد.

 "علی مکاری بهبهانی"  از کلیه کارکنان این ناحیه همدلی و ادامه تلاش های گذشته را خواستار شد.   

وی، در این مراسم با اشاره به شرایط بحران خشکسالی سال آبی 97-96 تصریح کرد: بیشترین نقش پایداری شبکه، توسط نیروگاه های برق آبی تامین شد که این مهم با تلاش و همت بلند کارکنان در نیروگاه ها بدست آمد و جای دارد که از همه تلاشگران صنعت آب و برق در به حداقل رساندن خاموشی ها تقدیر و تشکر نمایم .

مدیر عامل شرکت تعمیرات نیروگاه های برق آبی خوزستان گفت: دست تک تک همکاران خود را در نیروگاه های دز، شهید عباسپور و مسجدسلیمان می فشارم و با افتخار از تمامی آنان سپاسگزارم که موجب سربلندی شرکت و پایداری شبکه سراسری برق کشور در این موقعیت زمانی مهم و حساس بودند و به صورت شبانه روزی در حفظ و نگهداری نیروگاه ها تلاش کردند.                             

در ادامه "سید حمید صالحی" مدیر عامل شرکت تولید و بهره برداری سد شهید عباسپور گفت: یکی دیگر از افتخارات عملکرد ما در تابستان گذشته عدم خروج واحدها بود، که با توجه به شرایط بحرانی آب و گرمای کم سابقه، با تلاش مضاعف همه کارکنان شرکت تولید و تعمیرات تا پایان شهریور هیچ گونه خروج واحد ناشی از تریپ نداشته ایم که این خود جای تقدیر و تشکر دارد.

منبع: روابط عمومی شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان
عکاس: محمد توحیدیان
خبرنگار: محمد توحیدیان