مدیر عامل شرکت نصب تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از دریافت گواهینامه های IMS از شرکت آرین توف پاسارگاد خبر داد .

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیر عامل شرکت تعمیرات نیروگاه های برق آبی خوزستان با اعلام خبر فوق افزود: با بازنگری و ارزیابی فرآیندها و ساختارهای موجود، ضمن ارتقای کمی و کیفی خدمات فنی و مهندسی و ایجاد فضای کار ایمن و پویا، شرکت موفق گردید در یک بازه زمانی یک ساله گواهینامه IMS  را اخذ نماید.

"علی مکاری بهبهانی" با بیان اینکه شرکت تعمیرات جهت پیشبرد اهداف عالیه خود، ملزم است که استانداردهای لازم را کسب نماید، تا بتواند جایگاه خود را در بازار کسب و کار کنونی ارتقا دهد تصریح کرد: در همین راستا قدم هایی در جهت بهبود شرایط برداشته  که حاصل آن اخذ گواهینامه های ISO 14001:2015 ISO 9001:2015  - BSOHSAS 18001:2007  از شرکت آرین توف پاسارگاد می باشد .

وی، تلاش های نماینده مدیریت ایزو، سرکار خانم محمدی و تیم همراهشان ، مدیران و مسئولان HSE نواحی سه گانه تعمیرات، معاونان ، مدیران ، همکاران ستادی و شرکت مشاور را در این زمینه که طی مدت یک سال فعالیت، پروژه را با موفقیت به اتمام رساندند مورد قدردانی قرار داد.

مدیر عامل شرکت نصب تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان ابراز امیدواری کرد تا با تکیه بر تلاش ها و اقدامات هوشمندانه و همه جانبه در راستای اعتلای فرهنگ کیفیت و ایمنی، گام های موثری در دستیابی به اهداف و آرمان های عالیه سازمان برداشته و با ارتقای استانداردها ارائه خدمات مطلوب را در صدر وظایف خود قرار دهد

 

منبع: روابط عمومی شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان
خبرنگار: محمد توحیدیان