مدیر تعمیرات سد و نیروگاه مسجدسلیمان در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از بازدید معاونت بهره برداری و توسعه نیروگاه ها ی سازمان آب و برق خوزستان، از آزمایشگاه و مرکز تخصصی الکترونیک تعمیرات سد نیروگاه مسجدسلیمان خبر داد .

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان ، "ابراهیم شجاعی" اظهار کرد:  معاونت بهره برداری و توسعه نیروگاه های سازمان آب و برق خوزستان از دستگاه های عیب یاب و تعمیرات الکترونیکی نصب شده و همچنین توانمندی ها و کارهای انجام شده در این مرکز تخصصی بازدید کرد .

"احمد کاووسی نژاد"،  طی این بازدید  بیان داشت: وجود چنین مجموعه تخصصی و توانمند در نیروگاه مسجد سلیمان با توجه به شرایط اقتصادی، تورم موجود و عدم دسترسی به قطعات یدکی می تواند کمک قابل توجهی در زمینه تعمیرات بردهای الکترونیکی نیروگاه ها و دسترس پذیری آنها داشته باشد .

وی ابراز امیدواری کرد تا با اطلاع رسانی مناسب به نیروگاه ها و شرکت های تابعه سازمان آب و برق خوزستان و ارائه خدمات در زمینه  تعمیرات الکترونیک به آنها در این مرکز تخصصی و همچنین دریافت مشاوره با متخصصان این حوزه بتوانیم کارایی و کیفیت مجموعه تخصصی فوق را افزایش دهیم .

در این بازدید ، علی مکاری بهبهانی مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاههای برق آبی خوزستان، فرهاد علیدوستی مدیرعامل سد و نیروگاه مسجدسلیمان، سعید جلودار مدیر دفتر نظارت بر تعمیرات نیروگاه های سازمان آب و برق خوزستان، امیر محمودی معاون تعمیرات نیروگاهی شرکت تعمیرات و فرزاد جونعلی وند معاون فنی و مهندسی شرکت تولید و بهره برداری سد مسجدسلیمان، معاونت بهره برداری و توسعه نیروگاه های سازمان آب و برق خوزستان را همراهی کردند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان
خبرنگار: محمد توحیدیان