مدیر روابط عمومی شرکت نصب ، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از برگزاری جشن بزرگ و با شکوه دهه ولایت در آن شرکت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان ، "محمد توحیدیان"  گفت : با تلاش و هماهنگی های بعمل آمده از سوی فرمانده پایگاه بسیج  و امور فرهنگی آن شرکت ، بزرگداشت اعیاد فرخنده و مبارک قربان و غدیر خم در سالن  همایش های بین المللی گیت بوستان ، به نحو شایسته ای برگزار شد.

وی افزود ، در این مراسم که با هنرنمایی گروه های نمایشی، موسیقی و کمدین های مطرح استان همراه بود، "حجت الاسلام والمسلمین شریفی" در خصوص تربیت و آموزش فرزندان سخنرانی و از کارکنان زحمت کش شرکت در این روزهای گرم تابستان جهت پایداری نیروگاههای برق آبی قدردانی کرد .

توحیدیان ادامه داد: به میمنت این اعیاد بزرگ جشن هایی در سه ناحیه تعمیراتی نیروگاههای شهید عباسپور ، مسجدسلیمان و دز تدارک دیده شده که به ترتیب در شهرهای مسجدسلیمان و اندیمشک در هفته جاری جهت خانواده های محترم کارکنان برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است که در این جشن باشکوه ، مدیر حراست و امور محرمانه سازمان ، فرمانده و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج کارمندی شهید عباسپور، معاونان ، مدیران و خانواده های کارکنان حضور داشتند.

منبع: روابط عمومی شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان
خبرنگار: محمد توحیدیان