مسئول ایمنی و بهداشت شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا خبر داد .

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "بیژن مرادی" افزود: این شرکت مجموعه اقداماتی در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به دلیل اهمیت و حساسیت آن انجام و مورد توجه قرار داده است.

وی این اقدامات را شامل نصب بنرهای اطلاع رسانی راه‌های پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس در سطح شرکت، پاکسازی و ضد عفونی کل ساختمان و محوطه شرکت با ماشین مقره شوی و ضد عفونی نمودن سرویس های بهداشتی به صورت مستمر بیان کرد.

مرادی، توزیع روزانه دستکش و ماسک ، ضدعفونی سطوح و محل های تردد ، آموزش نکات بهداشتی و نظافتی خاص برای پیشگیری از ویروس کرونا را به کلیه پرسنل از جمله دیگر اقدامات انجام شده  در این خصوص عنوان کرد.

وی تصریح کرد: در همین راستا ضمن تعطیلی سالن غذاخوری شرکت، اقدامات پیشگیرانه دیگری همچون توزیع محلول شوینده بهداشتی بین واحدها و نصب دستگاه پایش مواد ضد عفونی دست در مبادی ورودی شرکت نیز انجام گردیده اشت .

مرادی، موضوع سلامت کارکنان را از اولویت‌های مدیریت شرکت دانست و ابراز امیدواری کرد تا با اقدام‌های پیشگیرانه، آسودگی خاطر کارکنان فراهم، و بحران کنونی با پیروزی بر کرونا ویروس خاتمه یابد.

منبع: روابط عمومی شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان
خبرنگار: شیما دشت گلی