معاون آموزشی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان از آغاز پیش ثبت نام دانشجوی بدون کنکور در مقطع های کاردانی و کارشناسی خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "محسن انصاری" در این باره گفت: در مقطع کاردانی حرفه ای بدون محدودیت نوع دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی در رشته های حسابداری- حسابرسی، بازاریابی، مدیریت کسب و کارهمچنین خدمات مشترکین صنعت آب و برق و در مقطع کاردانی فنی در رشته های ایمنی کار و حفاظت فنی، برق در 3 گرایش توزیع- انتقال-الکتریک نیروگاه، عمران در 3 گرایش سازه های آبی- شبکه و تصفیه خانه آب شبکه و تصفیه خانه فاضلاب- امور پیمان ها، نقشه برداری کارگاهی، مکانیک و نیروگاه حرارتی، کنترل، ابزار دقیق، روانکاوی ماشین‌آلات و راهبری لکوموتیو دانشجو پذیرفته می شود.

وی ادامه داد: در مقطع کارشناسی حرفه ای بدون محدودیت نوع رشته کاردانی شامل ایمنی، سلامت و محیط زیست(HSE)، مدیریت تجاری سازی و در رشته های مهندسی فناوری شامل عمران (در 2 گرایش آب و فاضلاب- نقشه برداری)، اطلاعات -فناوری اطلاعات، برق (در2 گرایش شبکه های انتقال- توزیع)، محیط زیست- کنترل آلاینده ها، بهره برداری نیروگاه، مکانیک -تاسیسات حرارتی و برودتی، کنترل- ابزار دقیق، ازعلاقه مندان  ثبت نام بعمل می آید.

انصاری، مزایای آموزشی این مرکز را ارائه مدرک مورد تایید وزارت علوم، بهره‌مندی از معافیت تحصیلی، استفاده از اساتید و کادر مجرب اعلام کرد و گفت: این مجتمع ضمن این که دارای کارگاه ها و آزمایشگاه های مجهز می باشد، حامی فعالیت های علمی پژوهشی و فرهنگی است.

وی در بیان مزایای مالی و رفاهی این مرکز از پایین‌ترین میزان شهریه دانشگاهی، پرداخت اقساطی شهریه و ارائه تخفیفات ویژه برای نفرات برتر هر ورودی نام برد که برای رتبه های اول تا سوم به ترتیب عبارتند از 60، 30 و 15 درصد.

معاون آموزشی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان از ارائه ۱۰ درصد تخفیف برای پذیرفته شدگان ورودی جدید و ۱۵ درصد تخفیف ویژه برای کارکنان و فرزندان صنعت آب و برق خوزستان خبر داد.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمیدرضا علی پور