معاون مشارکت های مردمی شرکت بهره برداری از سد نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره وجراحی از انعقاد توافقنامه سه جانبه با تعاونی های شادگان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "بهزاد شیبانی" گفت: با امضای توافقنامه سه جانبه میان این شرکت، تعاونی های آب بران شادگان و سازمان آب و برق خوزستان، کلیه امور مربوط به شبکه آبیاری شادگان اعم از  تعمیرات، حراست و بهره برداری به صورت تدریجی به تعاونی ها واگذار خواهد شد.

 وی افزود: شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی با داشتن شبکه های آبیاری 5 شهر امیدیه، هندیجان، رامهرمز، شادگان و رامشیر یکی از وسیع ترین شبکه های آبیاری خوزستان را داراست.

 شیبانی در خصوص اهداف توافق نامه تصریح کرد: اجرای این توافقنامه در راستای اجرای سیاست های کلان اصل 44 قانون اساسی و با هدف مشارکت مردم و کاهش تصدی گری دولت بر مردم بوده است.

 معاون مشارکت های مردمی شرکت بهره برداری از سد نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره وجراحی این توافقنامه را حاصل مطالعات چندین ساله و تشکیل کار گروهی از کارشناسان سازمان آب و برق خوزستان و جهاد کشاورزی در دفتر مشارکت های مردمی این سازمان معرفی کرد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد و نیروگاه و شبکه‌های آبیاری زهره و جراحی
خبرنگار: میثم شیرعلی