مدیر عامل  شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی از آمادگی این شرکت برای پذیرایی از میهمانان نوروز1397 خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "رحمان خندانی" با اشاره به ایام عید نوروز و علاقه گردشگران به بازدید از سد ها و شبکه های آبیاری، از آمادگی نیروهای زیرمجموعه خود برای پذیرایی از بازدید کنندگان خبر داد.

خندانی با توجه به گستردگی فعالیت های  شرکت متبوع خود در  شهر های امیدیه، هندیجان، رامشیر، شادگان و رامهرمز تصریح کرد: تنوع بالای شبکه های آبیاری ، سد ها و ایستگاه پمپاژ دلیل  استقبال بی نظیر گردشگران این مجموعه در تعطیلات نوروزی است.

وی با بیان این که این شرکت با دارا بودن 3 سد انحرافی تنظیمی، یک سد مخزنی و 6 شبکه آبیاری در بحث تورسیم صنعت آّب با آینده درخشانی روبرو است و نیاز به نگاهی ویژه و ژرف دارد گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده از روزهای پایانی سال جاری تا پس از اتمام تعطیلات نوروزی آمادگی خود را برای  پذیرایی میهمانان نوروزی برای بازدید از تاسیسات شرکت اعلام می کنیم.

در همین راستا  "علی امانی" مدیر حراست شرکت  با بازدید  از تمام سدها و شبکه ها و برگزاری  کارگاه یک روزه با عنوان تکریم از بازدید کنندگان، برای نیروهای حراست نسبت به تکریم میهمانان نوروزی تاکید فراوان نمود.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد و نیروگاه و شبکه‌های آبیاری زهره و جراحی
خبرنگار: میثم شیرعلی