مدیر عامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی از ارسال اقلام مورد نیاز به مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "رحمان خندانی"  گفت: پس از اعلام ستاد مدیریت بحران و تخلیه چندین روستای در معرض سیل، ما نیز به عنوان یک ایرانی وظیفه خود دانستیم تا با جمع آوری اقلام و ارائه خدمات به کمک هموطنان نیازمند برویم.

وی با اعلام اینکه در تمام زمینه ها آماده کمک رسانی به این عزیزان هستیم افزود: تا کنون هم به صورت لجستیک و هم به صورت اقلام خواروبار سعی کردیم کمکی به این عزیزان کرده باشیم.

خندانی با بیان این که از ابتدای هفته جاری چندین خودرو سبک و سنگین حامل لوازم ضروری را به مناطق سیل زده ارسال کردیم افزود: با اعلام فراخوان به کارکنان شرکت نه تنها بخشی از حقون افراد داوطلب به سیل زدگان اختصاص یافت بلکه میزان قابل توجهی کمک های غیر نقدی از جمله، برنج، پوشک بچه، آب معدنی، کنسرو و دیگر اقلام جمع آوری شد که در اولین فرصت به مناطق مذکور ارسال خواهد شد.

وی تصریح کرد: گروهی از کارکنان این مجموعه بعد از پایان تایم  کاری به صورت داوطلب به مناطق جمع آوری و کیسه گیری خاک رفته و در این امر خداپسندانه شرکت می کنند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی خطاب به سیل زدگان گفت : تا برگشت شما عزیزان به خانه هایتان با تمام قوا  کنارتان هستیم و از هیچ گونه کمکی فرو گذار نخواهیم بود.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان