معاون مشارکت های مردمی شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی، از بکار گیری و استفاده حداکثری توان تعاونی ها بمنظور پیشبرد اهداف شرکت، سازمان آب و برق خوزستان و خدمات رسانی  بیشتر به کشاورزان خبرداد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "بهزاد شیبانی" با اشاره به لزوم مشارکت تعاونی ها و واگذاری فعالیت های بهره برداری ونگهداری، از برگزاری جلسات متعددی با معاونت ها ومدیران مرتبط با تعاونی های شبکه آبیاری شادگان و رامشیر خبر داد و گفت: در این راستا اقدامات مهمی از جمله ساماندهی، بازسازی و نوسازی محل استقرار تعاونی ها، همچنین پرداخت مطالبات تعاونی ها در سنوات گذشته و جاری وانعقاد قرارداد جدید صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: تعاونی ها ضمن همکاری در کشت زمستانه سال جاری، به بررسی و جمع آوری اطلاعات کشاورزان بدون قرارداد و ثبت در سامانه ساماب امور مشترکین خواهند پرداخت.

شیبانی ادامه داد: هم اینک تعاونی های دو شبکه آبیاری شادگان و رامشیر با توجه به وظایف واگذار شده در راستای انتقال مدیریت آبیاری برنامه ریزی عملیات توزیع آب، تنظیم وکنترل دریچه ها، وصول مطالبات معوقه و پیگیری مراجعات کشاورزان جهت عقد قرارداد کشت را در سطح شبکه بر عهده دارند.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد و نیروگاه و شبکه‌های آبیاری زهره و جراحی
خبرنگار: میلاد حیدری