مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی از پرداخت اولین مرحله وام کوتاه مدت صندوق رفاه کارکنان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "حمد دریس" با بیان اینکه وام کوتاه مدت صندوق رفاه کارکنان، به تمامی پرسنل متقاضی، تعلق گرفت، افزود: تعداد 31 فقره درخواست وام کوتاه مدت از سوی اعضا  به دست کمیته صندوق رفاه کارکنان رسید که پس از بررسی در کمیته صندوق، اعتبار لازم برای پرداخت وام به تمامی آنها اختصاص یافت.

وی ادامه داد: مبلغ این وام چهار برابر حداقل دستمزد اعلام شده از سوی اداره کار می باشد که این وام به حساب تعداد 26 نفر از 31 نفر درخواست دهنده واریز شد و 5 نفر باقیمانده پس از تکمیل مدارک طی روزهای آینده نیز وام خود را دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی اظهار کرد: برنامه جامعی برای واریز وام های کوتاه مدت و بلندمدت داریم که تاکنون پرداخت اولین مرحله از وام کوتاه مدت محقق شده است و از ماه آینده وام بلند مدت نیز به ترتیب جدول امتیازبندی به حساب کارکنان عضو واریز می شود.

حمد دریس در پایان خاطرنشان کرد: این صندوق در دی ماه سال 1396 و با تعداد اولیه 96 عضو تشکیل شد و بدلیل اصلاح اساسنامه صندوق تاکنون وامی واریز نشده بود که پس از تلاش و پیگیری های مکرر اعضای کمیته صندوق به حول و قوه الهی توانستیم این مهم را به انجام برسانیم.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد و نیروگاه و شبکه‌های آبیاری زهره و جراحی
خبرنگار: میلاد حیدری