مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی در بازدید از از شبکه آبیاری رامشیر، آن شهر را  یکی از قطب‌های اصلی کشاورزی خواند.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "حمد دریس" پس از بازدید از نقاط مختلف شبکه با بیان اینکه رامشیر یکی از قطب‌های اصلی کشاورزی در شبکه‌های تحت پوشش شرکت محسوب می‌شود افزود: نیازهای تعمیراتی کانال‌ها و دیگر موانع توزیع عادلانه آب با برنامه‌ریزی توسط معاونت‌های بهره¬برداری و نگهداری و تعمیرات در دست اقدام است تا بتوانیم در زمان مقرر آب را در اختیار کشاورزان قرار دهیم.

وی از تمامی کشاورزان منطقه خواست تا با همدلی و همکاری بیشتر با کارکنان آن شرکت، زمینه پیشرفت و افزایش بهره‌وری در کشاورزی منطقه را فراهم کنند.

بازدید مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی به همراه تعدادی از کشاورزان و مسئولان شرکت،  با درخواست کشاورزان منطقه جهت بررسی مشکلات آنها برگزار شد و حدود 8 ساعت به طول انجامید که در انتها منجر به تهیه لیستی از درخواست ها و مشکلات کشاورزان  گشت و مقرر شد در اسرع وقت و پس از برنامه ریزی و کسب مجوزهای لازم، اقدام به رفع آنها شود.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد و نیروگاه و شبکه‌های آبیاری زهره و جراحی
خبرنگار: حمیدرضا علی پور