مدیر عامل سد و نیروگاه شهید عباسپور، در جمع روزنامه نگاران محلی گفت:

وضعیت آب کشور، وضعیت بسیار نگران کننده ای دارد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار، از سوی روابط عمومی سد شهید عباسپور، آئین بزرگداشت روز خبرنگار، در سالن کنفرانس این نیروگاه، برگزار شد.

"سید حمید صالحی" مدیر عامل سد و نیروگاه شهید عباسپور، در جمع روزنامه نگاران محلی با بیان این که وضعیت آب مصرفی کشور، وضعیت بسیار نگران کننده ای دارد اظهار کرد: اگر به همین منوال پیش برویم در آینده ای نه چندان دور، زندگی در سرزمین زرخیز خوزستان امکان پذبر نخواهد بود.

در این نشست که با کنفرانس خبری همراه بود، مدیر روابط عمومی سد و نیروگاه شهید عباسپور ضمن عرض خیرمقدم و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران قشر زحمت کش، زبان گویا و چشم بیدار جامعه هستند.

"داریوش صالحی" ضمن بیان این که در چند سال گذشته مشکلات زیادی در دو حوزه مسجدسلیمان و اندیکا وجود داشت از اصحاب رسانه برای انعکاس خوب این مشکلات تقدیر کرد.

صالحی تصریح کرد: به پاس تلاشهای شبانه روزی مدیر عامل سد و نیروگاه شهید عباسپور و همکارانمان درشرکت تعمیرات، توانستیم با مجموع متخصصان فنی داخلی واحد ۴ نیروگاه سد شهید عباسپور را بعد از ۵۰ سال بهینه سازی و مورد بهره برداری قرار دهیم.

وی از تغییرات به وجود آمده در ساختار نیروگاه خبر داد و گفت: ماحصل آن قابل دیدن است.

مدیر روابط عمومی سد و نیروگاه شهید عباسپور انتظار خود را از اصحاب رسانه، ارتباط دو سویه با مسئولین اعلام و اظهار کرد: هر جا کمبودهایی احساس می شود و انتقادهایی وجود دارد رسانه ها، آن را انعکاس دهند و انتظار داریم تا در بحث مسائل فرهنگی کار بیشتری انجام شود.

سید حمید صالحی، مدیر عامل سد و نیروگاه شهید عباسپور، در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: امیدوارم در کار مهم و رسالت خطیر خبررسانی و خبرنگاری همه شما برای کشور عزیزمان ایران مثمرثمر واقع شوید.

صالحی در بخش دیگری از سخانش عنوان داشت: اهمیت کار خبرنگاری به گونه ای است که خداوند با زبان پیامبر(ص) در قرآن کریم به قلم قسم می خورد و این قسم خوردن خداوند، نشان از جایگاه واقعا بالای خبرنگاری و قلم و نوشتار دارد.

مدیر عامل سد شهید عباسپور افزود: روز خبرنگار مقارن با شهادت یکی از خبرنگاران بزرگ کشور شهید صارمی است،که اینهم نشان از جایگاه بالای شغل شما می باشد و به همین دلیل است که ما امروز با افتخار میزبان شما هستیم و از این اتفاق بسیار خوشحال و خرسندیم.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به وضعیت آب مصرفی کشور، صرفه جویی را از اولویت های زندگی مردم دانست .

درپایان مراسم، خبرنگاران از تاج سد و نیروگاه شهیدعباسپور بازدید و در جریان فعالیتهای انجام شده دراین نیروگاه قرارگرفتند.

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور