نماینده مردم شهرهای اندیکا، مسجدسلیمان، لالی و هفتکل و عضو کمیسون انرژی مجلس شورای اسلامی، از پروژه اصلاح سیستم آبرسانی شهرستان اندیکا بازدید کرد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "علی عسگرظاهری" در بازدید از تاسیسات آبرسانی شهرستان اندیکا واقع در دو منطقه دریاچه و رودخانه سد شهید عباسپور، حمایت های گسترده مهندس شمسایی مدیرعامل و مهندس افشاری معاون بهره برداری از سد و نیروگاه سازمان آب و برق خوزستان، همکاری واحدهای فنی سد شهید عباسپور و اداره آبفای شهرستان اندیکا را در اجرای این پروژه عظیم و خداپسندانه قابل ستایش خواند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن حضور سازمان آب و برق خوزستان و سد شهید عباسپور در اجرای برخی از مهم ترین پروژه های عام المنفعه در سطح شهرستان اندیکا گفت: بهره مندی مردم محروم شهرستان اندیکا از نعمت الهی آب دستاورد بزرگی است که باید با تکیه بر پیام مقام معظم رهبری در سال جاری و استفاده از منابع داخلی موجود سایر مشکلات این شهرستان نیز با امکانات و ظرفیت های موجود مرتفع شود.

مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور نیز در این دیدار گفت: اصلاح سیستم آبرسانی شهرستان اندیکا طی دو فاز مختلف عملیاتی شد که در فاز اول طرح تامین آب شرب، با افزایش سه برابری ظرفیت تولید، مشکل 37 ساله کمبود آب شرب بالغ بر 40 روستای بخش آبژدان شهرستان اندیکا مرتفع گردید.

"سید حمید صالحی" افزود: فاز دوم عملیات آبرسانی به نقاط مختلف شهرستان، با افزایش حدود چهار برابری میزان تولید آب آغاز شده که به لطف پروردگار تا پایان شهریور 96 به بهره برداری خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: این طرح ها کوتاه مدت بوده و با اجرای طرح جامع آبرسانی توسط آبفای روستایی، مشکل تامین آب شرب مردم عزیز منطقه، برای همیشه مرتفع خواهد شد.

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور
عکاس: ایمان خدادادی
خبرنگار: سیدعباس صالحی