در سد و نیروگاه شهید عباسپور، همزمان با روز جهانی کار و کارگر، ضمن معرفی کارگران نمونه از کلیه تلاشگران آن سد و نیروگاه تجلیل شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در سد و نیروگاه شهید عباسپور برگزار شد از کارگران ساعی و تلاشگر ادارات مختلف شرکت های تولید، تعمیرات و تولید و بهره برداری تقدیر شد.

مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و روز جهانی کارگر تلاش مجدانه کارگران را در تامین بخش عظیمی از انرژی برق کشور قابل تقدیر خواند و رمز این موفقیت را در همدلی و یکپارچگی و عدم تبعیض بین کارکنان عنوان کرد .

"سید حمید صالحی" با تاکید براهمیت اراده و تلاش در راهگشایی و غلبه بر مشکلات گفت: امروز کارگران با توجه به سختی های موجود در راستای خدمت به میهن عزیز و اسلامی ایران همپای سایر مردم این سرزمین باید از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند تا روز به روز شاهد رشد اقتصاد و شکوفایی ایران اسلامی باشیم .

وی افزود: ملت شریف ایران با کار و تلاش و با تاسی به فرامین رهبر فرزانه انقلاب در سال رونق تولید می توانند  مرتفع ترین قلل افتخار و اعتبار را فتح نمایند .

صالحی، دلیل رشد و ترقی مملکت اسلامی ایران را تلاش و کوشش بی دریغ کارگران این مرز و بوم دانست و گفت: امروز جامعه کارگری بزرگترین گردانندگان چرخ های صنعت در کشور اسلامیمان هستند که بازوان پرتوانشان از سال های اول انقلاب اسلامی و در دوران هشت سال دفاع مقدس و امروزه در مسیر ترقی و پیشرفت ایران سرافراز همواره استوار و مردانه در حال تلاش و کوششی مضاعف هستند.

در ادامه این مراسم "علیمراد زمانپور" نماینده کارکنان شرکت تولید ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شورای اسلامی کار و کارگری این شرکت گفت: ما کارکنان سد و نیروگاه شهید عباسپور به عنوان جمع کوچکی از جامعه بزرگ کارگری کشور عزیزمان می بایست با تمام توان در جهت ارتقای سطح کیفی کار و حرکت در مسیر ترقی و پیشرفت میهن اسلامیمان تلاشی وافر را سرلوحه عمل خود نماییم .

در پایان، کارگران نمونه ادارات مختلف سد و نیروگاه شهید عباسپور معرفی و به آن ها هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور
عکاس: سید عباس صالحی
خبرنگار: سیدعباس صالحی