به گزارش شبکه خبری سازمان اب و برق خوزستان ، ” امیر محمودی” با بیان این خبر اظهار داشت : مجموعه انبارهای سد و نیروگاه شهید عباسپور شامل قطعات یدکی نیروگاه، تجهیزات و متریال مصرفی، ابزار مخصوص تجهیزات نیروگاه، دستگاه های تست و اندازه گیری می باشد که با توجه به تعداد قطعات موجود در مجموعه انبارها و مشکلاتی که برای تهیه اجناس جدید وجود دارد، پس از بررسی های میدانی و هماهنگی های لازم با معاونت سد و نیروگاه های سازمان آب و برق خوزستان و مدیریت سدو نیروگاه شهید عباسپور تصمیم گرفته شد که کالاهای انبار شناسایی و بر اساس کدینگ جدید و کالا محور دسته بندی گردند.

محمودی در ادامه گفت : بر این اساس پس از بررسی، شناسایی و تهیه نرم افزار انبارداری، کارگروه های اجرایی تشکیل و عملیات شناسایی کالاها آغاز گردید. در این پروسه فعالیت های شناسایی، کدینگ و ثبت در نرم افزار و در نهایت سرویس، بسته بندی و چیدمان در دستور کار قرار دارد.

وی در پایان اعلام داشت : پروژه فوق در راستای مکانیزاسیون کالاهای انبار و جهت آگاهی سازمان آب و برق خوزستان و شرکت های بهره بردار از کالاهای مشترک نیروگاه های برق آبی تعریف و در حال اجرا می باشد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان