دهمین جلسه کافه کتاب سازمان با حضور تنی چند از همکاران سازمان و شرکت های مرتبط برگزار شد.  

  به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در دهمین جلسه کافه کتاب، مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور، کتاب تالیفی خود با عنوان «مهارت‌های انسانی در مدیریت» را معرفی کرد.

"شاهین کوه بزن"، با اشاره به بخش های مختلف کتاب که در 3 فصل کلی با عنوان «شاخص های مهارت­ های انسانی»، «ملاحظات شخصی در مدیریت» و «ملاحظات اجتماعی در مدیریت»، تدوین شده است به موضوعاتی نظیر «گوش دادن موثر»، «آراستگی ظاهری و تناسب در رفتار»، «سعی در ایجاد ارتباط»، «پیدا کردن نکات مثبت در دیگران»، «صداقت»، «تامین بهداشت روانی مناسب در محیط کار» و «مثبت ­اندیشی» اشاره کرده است.

  کتاب مهارت‌های انسانی در مدیریت، توسط انتشارات کردگار به بازار نشر، عرضه و با زبانی گویا و رویکردی کاربردی، فرآیند و کارکردهای مدیریت را مطابق با مقتضیات بومی جامعۀ ایران مورد بحث قرار داده است.

در پایان جلسه، نسخه هایی از کتاب ارایه شده به حاضرین در کافه کتاب اهدا شد. 

رئیس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه سازمان از برگزاری یازدهمین جلسه کافه کتاب در سه شنبه دوم خردادماه، با حضور حجت الاسلام والمسلمین "مسعود مشرفی" با موضوع معرفی کتاب «روایتی از زندگی و زمانه حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه ای» خبر داد.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان