صبح امروز چهارشنبه 8 اسفندماه مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت روز مادر با حضور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در سالن آمفی تئاتر برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، همزمان با ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) دخت گرامی پیامبر اسلام (ص) و بزرگداشت روز زن و مادر، به همت روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان مراسم جشنی با حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان برگزار شد.

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در سخنانی با تبریک میلاد باسعادت یگانه بانوی دو عالم، ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن، گفت:در باب مقام شامخ حضرت زهرا(س) تاکنون سخنوران بسیاری و نویسندگان متعددی اعم از شیعه و سنی به تبیین شخصیت این بزرگ بانو پرداختند، اما هنوز بخشی از ابعاد زندگی این شخصیت بزرگ مغفول مانده است که نیازمند مطالعه و دقت بیشتری است.

"فرهاد ایزدجو" در ادامه از عزم خود برای استفاده بیشتر از ظرفیت زنان سخن راند و اظهار کرد: بدنبال این هستیم تا به منظور بهره برداری حداکثری از ظرفیت بانوان توانمند، جایگاه زنان را در سازمان ارتقا دهیم و عرصه را برای بروز توانمندی های زنان فراهم کنیم.

وی در ادامه به شاخص های مدیریتی زنان اشاره و تصریح کرد: دقت در امور، مسئولیت پذیری، قانونمندی، پشتکار، خلاقیت و سلامت نفس از شاخص های مدیریتی زنان می باشد که می تواند به شکل گیری یک سازمان قانونمدار و ضابطه مند کمک کند.

مدیریت حراست و امور محرمانه سازمان آب و برق خوزستان در سخنان کوتاهی ضمن تبریک روز زن اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا(س) در تمام جنبه های اجتماعی، فرهنگی و خانوادگی الگویی مناسب برای زنان می باشد و تاسی به این شخصیت بزرگ ضامن سعادت دنیا و آخرت می باشد.

"حجت الاسلام والمسلمین سید جمال عبودتیان" در ادامه افزود: زنان با داشتن شاخص هایی مانند قانونمداری و ضابطه مندی در حوزه های مدیریتی عملکرد موفقیت آمیزی داشتند و این موضوع جای تحسین دارد.

مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در این مراسم ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار داشت: این روز بهانه ای است جهت یاداوری قدرت و توانایی زنان ایرانی که با اثرپذیری از الگوی عالیقدر خود یعنی حضرت فاطمه زهرا(س)، بطور مستمر، اثرگذاری فردی و اجتماعی خود در عرصه های خانواده و جامعه را ارتقا می بخشند.

"بتول یاقوت نژاد" در ادامه با استناد به آمار جمعیتی زنان در مجموعه سازمان آب و برق خوزستان افزود: 25 درصد جمعیت سازمان را زنان تشکیل میدهند و این در حالی است که تنها 12 درصد از جایگاه های مدیریتی به زنان رسیده است.

وی افزود: در بند دو، یکصد و هفتاد و نهمین جلسه شورای عالی اداری مصوب شد تا پایان برنامه ششم توسعه، نسبت مدیران زن در پست های مدیریتی به 30 درصد افزایش یابد که از مدیرعامل سازمان خواهشمندیم بستر را برای تحقق این مصوبه و ارتقا جایگاه مدیریتی زنان فراهم آورد.

مولودی خوانی و اجرای موسیقی زنده از دیگر برنامه های این مراسم بود.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان