به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،دکتر علی دارابی به همراه مدیرکل صدا و سیمای استان خوزستان در بازدید از مرکز دیسپاچینگ سازمان آب و برق از آخرین وضعیت سدها و میزان دبی ورودی و خروجی آنها مطلع شد.

معاون سازمان صدا و سیما در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه سازمان آب و برق خوزستان،اظهار داشت:در کنار تلاش های شبانه روزی دستگاه های مختلف برای مدیریت سیلاب ها،رسانه ها از جمله تلویزیون و رادیو با همه توان به منظور اطلاع رسانی صحیح و سریع در حال تلاش هستند.

دارابی افزود:حفظ آرامش جامعه و پرهیز از تنش از دیگر موضوعاتی هستند که در زمان وقوع بحران باید از سوی رسانه ها مورد توجه قرار گیرد که خوشبختانه این مهم در بحران سیلاب های اخیر لحاظ شد و ما شاهد اطلاع رسانی مناسب بودیم.

مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان و دبیر شورای اطلاع رسانی وزارت نیرو در استان خوزستان نیز ضمن تقدیر از تلاش های مدیرکل و خبرنگاران سیمای استانی خوزستان در پوشش خبرهای بحران سیل اخیر گفت:سیمای استانی خوزستان و سایر رسانه ها از همان لحظات آغازین این بحران در کنار ما بودند و با حضور بموقع و پوشش مناسب خبرها نقش موثری در مدیریت این بحران تاکنون داشتند.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان