مدیریت حراست و امور محرمانه سازمان آب و برق خوزستان از تداوم خدمات رسانی به مناطق سیل زده در روستاهای شهرستان کارون (جنگیه، عمیره، بلال حبشی و شهرک حضرت ولی عصر عجل الله) خبر داد.

 به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین "سید جمال عبودتیان" با تاکید بر لزوم پیگیری مشکلات مردم مناطق سیل زده گفت: نیروهای جهادگر سازمان آب و برق خوزستان بیش از ۱۵۰ دستگاه انواع کولر، یخچال، جارو برقی، لباسشویی، پنکه، چای ساز برقی، بخاری، سشوآر و دیگر لوازم برقی مردم این منطقه را بازسازی و تعمیر نمودند.

 وی از رضایت مندی غیر قابل وصف ساکنان روستاهای فوق خبر داد و گفت: این عملیات سنگین و موفق، توسط چندین گروه فنی اعزامی از شهرستان‌های اهواز، حمیدیه، امیدیه و رامهرمز صورت گرفت.

 عبودتیان، از مشارکت، حمایت مالی و تامین لوازم مصرفی و لجستیکی توسط شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور، شرکتهای تولید و انتقال آب جنوب شرق، آبرسانی غدیر، موسسه پزشکی صنعت آب و برق خوزستان و شرکت آبیاری زهره و جراحی به همراه تعدادی از مدیران حراست مربوطه، نیروهای ثابت حراست سازمان و نیروهای داوطلب جهادی خبر داد.

مدیریت حراست و امور محرمانه سازمان آب و برق خوزستان به نمایندگی از سوی شورای حراست های صنعت آب و برق خوزستان از زحمات و پیگیری مجموعه مسئولان یاری رسان در این صنعت، از همراهی و مشارکت در خدمت رسانی به مناطق سیل زده  استان تشکر و قدردانی کرد.

 عبودتیان تصریح کرد: چنانچه شرکت های طرف قراردادسازمان و یا واحدهای سازمانی، آمادگی همکاری با گروه های جهادی را با اعزام نیروی متخصص برق و یا تخصص های سرمایشی و تعمیرات تاسیسات منازل را دارند، برای پیش ثبت نام درگروه های جهادی سازمان، با شماره تلفن های 5597 و 09168064612 به نام  "فرجام خدایار" رئیس اداره هماهنگی حراست ها و مسئول کارگروه جهادی شورای حراست های صنعت آب وبرق خوزستان تماس حاصل نموده و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید رضا علی پور