مدیر دفتر پزوهش ‎های کاربردی سازمان از نشست با مسئولان پژوهشی شرکت‎های طرف قرارداد در خصوص برگزاری همایش ملی "سیلاب 98-97،  اگر تکرار شود" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان، "جواد احدیان"، با اشاره به حضور مسئولان کشوری و لشکری در این همایش و به منظور هر چه بهتر برگزار شدن آن گفت: از مسئولان پژوهشی شرکت‎های طرف قرارداد، دعوت بعمل آمد تا با مرور برنامه های این همایش و تعیین وظایف محوله، آمادگی مطلوب را برای برگزاری این همایش ملی کسب کنند.

 احدیان با بیان این که از مسئولان پژوهشی شرکتهای طرف قرارداد خواسته شد تا با جدیت در این همایش بزرگ ملی مشارکت بعمل آورند افزود: از آن ها خواسته شد تا نسبت به ارائه مقالات خود تعجیل نمایند.

وی تصریح کرد: در این همایش ملی بنا داریم از وقوع سیلاب و نحوه کنترل آن توسط مسئولان و کارکنان و حتی مشارکتهای مردمی، کلیپ‎های جذابی را به اجرا بگذاریم.

احدیان از مسئولان پژوهشی شرکت های طرف قرارداد خواست  ضمن ارائه و ثبت مقالات در سامانه همایش، برای برپایی غرفه درمحل جانمایی شده سالن برگزاری همایش اهتمام ورزند.

همایش ملی "سیلاب 98-97 اگر تکرار شود"، 21 تا 23 آبان ماه سال جاری در سالن همایش‎های بین المللی کوی بوستان اهوازبرگزار می‎شود.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید رضا علی پور