مدیر دفتر پژوهش‎های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان از برگزاری نشست تخصصی "طرح ها و فرصت ها" توسط دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و دفتر پژوهش های این سازمان در سالن جلسات ریاست دانشگاه خرمشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان، "جواد احدیان" هدف از این نشست تخصصی را ایجاد تفاهم بین صنعت و دانشگاه، معرفی نوع فعالیت شرکت ها و ایجاد نقاط مشترک با دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر اعلام کرد.

وی ادامه داد: در این نشست، معاونت پژوهشی دانشگاه، نوع فعالیت دانشگاه و رسالت آن در زمینه دریا و رودخانه و مباحث مشترک آن با صنعت آب و برق و همچنین ظرفیت همکاری دانشگاه با صنعت را بیان کرد.

سپس مدیران تحقیقات 3 شرکت بهره‎برداری، تولید و انتقال آب جنوب شرق، شرکت تولید و بهره‎برداری و انتقال آب غدیر و شرکت بهره‎برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور نسبت به ارائه برنامه شرکت‎های خود به صورت پاورپوینت پرداختند.

در خاتمه، مدیر دفتر پژوهش‎های کاربردی سازمان عنوان کرد: نشست فوق با حضور اعضا و مدیران تحقیقات 3 شرکت غدیر، آب جنوب شرق، کرخه و شاوور، اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، مسئولان تحقیقات دانشگاه و جمعی از کارشناسان دفتر پژوهش های کاربردی برگزار و  پروژه‎های در دست اقدام و خاتمه یافته در زمینه های بهره‎برداری و انتقال آب مورد تشریح قرار گرفت.

 

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید رضا علی پور