متن پیام فرهاد ایزدجو به شرح زیر است:

بسمه تعالی

 بزرگداشت روز ۲۲ اسفند ادای دین معنوی و وظیفه ما در مقابل شهدایی است که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه دادند.

شهید، باران رحمت الهی است که به زمین خشک جان و حیات دوباره می دهد، عشق شهید، عشق حقیقی است که با هیچ چیز عوض نخواهد شد. شهید چشمه فیض الهی است که در دنیا پدیدار شده. شهید نگرشی است والا، خونی است جوشان، با نوری منور، و دلی لبریز از عشق به خدا، شهید آیینه تاریخ است.

خاکریزها، از شور و شوق جوانی شان، رونق یافته بود و بازار اخلاص را از هر زمانی گرم تر می نموند. باید باور کرد که در یلدای بلند عشق، جوان هایمان یک شبه ره صدساله پیمودند.

شهدا، همه تعلقات را از خود بریدند و خود را مسافر آسمان کردند، تا گذرگاه بودن دنیا را اثبات کرده باشند و ما را چه رسد که با این قلم های شکسته و بیان های نارسا در وصف شهیدان، که در جهاد فی سبیل الله جان خود را فدا کرده اند و یا سلامت خویش را از دست داده اند، مطلبی نوشته یا سخنی بگوییم. زبان و بیان ما عاجز از ترسیم مقام بلند پایه عزیزانی است که برای اعتلای کلمه حق و دفاع از اسلام و کشور اسلامی جانبازی نمودهاند.

ماهرچه داریم، از شهدا داریم و برخود می بالیم در راستای اهداف متعالی و نورانی شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداریم وخدا را شاکریم که بتوانیم به خانواده معزز شهدا خدمت نمائیم .

فرهاد ایزدجو

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان