متن پیام بدین شرح میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

عید نوروز،فرصتی برای مدح " زیبایی دگرش" و تذکر برای " نیاز به تغییر" است.تغییری که امید،زندگی،نمو و استواری را در گیتی نمایان میسازد.

در اوان موسم طبیعت از "مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ" میخواهم سال  جدید،سالی همراه با نعمت و برکت و مجالی برای کار و کوششی افزونتر در جهت نیل به سربلندی ایران اسلامی باشد.

در سالی که پشت سر گذاشتیم با همت و تدبیر همکارانم، بحران بزرگ سیل بدون هیچگونه تلفات جانی مدیریت شد و این عملکرد مورد تمجید مقامات ازشد کشور و استان قرار گرفت.در بخش های مختلف و با همت همه همکارانم در مجموعه ستادی و شرکت های طرف قرارداد اقدامات بزرگی صورت پذیرفت.امیدوارانه تلاش صورت گرفت تا ضمن بهره مندی حداکثری از فرصت ها،از چالش ها نیز با موفقیت گذر کنیم.

با این امیدها، درآمدن نوروز باستانی را به همگان علی الخصوص تلاشگران صنعت آب و برق استان خوزستان تهنیت عرض نموده و آرزومندم در سایه مهر بی پایان حضرت دادار،در دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال جدید نیز همچون گذشته در کسب کارنامه ای روشن موفق و کامیاب باشیم.ان شاالله

فرهاد ایزدجو

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان آب و برق خوزستان

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان