به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ پیام فرهاد ایزدجو بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال رسول الله(ص): «ابشر کم با‌لمهدی یبعث فی امتی علی اختلاف من الناس زلزال فیملاء الارض عدلاً و قسطاً کما ملئت ظلماً و جور یرضی عنه ساکن سماء و ساکن الارض یقسم المال»

نیمه شعبان المعظم، سالروز ولادت خجسته و پربرکت یگانه منجی است که بشریت و مستضعفین عالم، ظهور او را به نظاره نشسته اند تا  بشارت های  قطعی و حتمی حق برای اجرای عدالت در سرتاسر گیتی محقق گردد‌.

افزایش روزافزون بی عدالتی ها، زورگویی ها، تجاوز ها و ظلم ها از سوی حکومت های ضد دینی در جهان بر علیه مردم، نیاز به شکل گیری حکومت جهانی امام زمان(عج) برای فراهم ساختن جهانی پر از عدل و داد را دو چندان کرده است.

نامگذاری روز میلاد حضرت حجت(عج) بعنوان روز سربازان گمنام، بیانگر نقش و جایگاه ویژه مجموعه وزارت اطلاعات در حفظ دستاوردهای انقلاب و مقابله با ایادی استکباری است که تا به امروز این مجموعه ارزشی با تکیه بر ایمان به خدا توانسته است دسیسه ها و تحرکات دشمنان ملت ایران را خنثی کند.

خجسته سالروز ولادت باسعادت منجی عالم بشریت را به مردم شریف ایران اسلامی و همه مستضعفین جهان و همچنین روز سربازان گمنام امام زمان را به همه تلاشگران وزرات اطلاعات تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند بزرگ، تعجیل در فرج امام زمان(عج) و سربلندی همه ملت های مسلمان را مسئلت می نمایم.

فرهاد ایزدجو

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان