به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، ششمین دوره مسابقات تیراندازی برادران وزارت نیرو گرامیداشت شهدای صنعت آب و برق کشور از ۹ تا ۱۱ آذرماه جاری در ایلام برگزار شد و تیم تیراندازی صنعت آب و برق خوزستان در ماده تفنگ، مدال طلای این مسابقات را کسب کرد و قهرمان وزارت نیرو شد.

در این مسابقات که با حضور ۸۷ تیرانداز و ۱۷ تیم از سراسر کشور و به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام برگزار شد تیم صنعت آب و برق خوزستان در ماده تپانچه مقام چهارم و در مجموع تفنگ و تپانچه نیز توانست مقام سوم را از آن خود کند.

مسابقات تیراندازی وزارت نیرو بر اساس آخرین قوانین و مقررات فدراسیون بین‌المللی تیراندازی (ISSF) برگزار شد و برای اولین‌بار رده‌بندی انفرادی به‌صورت فینال برگزار شد و تیم صنعت آب و برق خوزستان با 3 تیرانداز بیشترین شرکت‌کننده را در دور فینال و در بین 8 تیرانداز برتر مسابقات داشت. غلامحسین کریمی و حسین سواری در ماده تفنگ و صاحب اسدی در ماده تپانچه فینالیست این مسابقات بودند.

در ماده تفنگ، غلامحسین کریمی، مهرداد فارسی مدان، حسین سواری و احسان غریب رضا و در ماده تپانچه، اردشیر کلانی، صاحب اسدی و سهراب مینایی تیم صنعت آب و برق خوزستان را در این مسابقات همراهی کردند. این تیم به مربیگری معصومه ابوالحسنی و سرپرستی سیاوش احمدجمال در این مسابقات شرکت کردند.

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان