به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، عباس صدریان فر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان و رئیس شورای هماهنگی و انسجام بخشی صنعت آب و برق خوزستان ازموفقیت آمیز بودن مانور تمرینی-آموزشی صنعت آب و برق جنوب غرب کشور خبر داد و گفت:به منظور بالا بردن سطح آمادگی نیروهای عملیاتی و با هدف انسجام بخشی، هوشمند‌سازی خدمات و بهره‌گیری از دانش و اطلاعات روز  برای مدیریت حوادث طبیعی با رویکرد زلزله ، مانور تمرینی-آموزشی صنعت آب و برق منطقه جنوب غرب کشور در استان خوزستان در حال برگزاری است.

صدریان فر با بیان اینکه مدت زمان اجرای این مانور‌ها دو روزه است، تصریح کرد: در روز اول برگزاری مانورعملیاتی و در روز دوم به تحلیل نتایج و بررسی دستاورد‌های آن پرداخته می شود.

وی افزود:مانور‌های تمرینی آموزشی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE از سال ۱۳۹۸ برنامه‌ریزی و در سطح کشور با مشارکت شرکت‌های صنعت آب و برق استان‌ها برگزار می‌شود و تاکنون دستاورد‌های ارزشمندی داشته است.

گفتنی است این مانور با حضور شرکت های آب منطقه ای کرمانشاه ، ایلام ، لرستان،برق منطقه ای خوزستان و با محوریت سازمان آب و برق خوزستان در حال برگزاری است.

 

 

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان