کارمند سازمان آب و برق خوزستان، موفق به دریافت جایزه ویژه دو جشنواره بین المللی کاریکاتور از کوزوو و اورژینسی رومانی شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "سامان ترابی" موفق به کسب جایزه ویژه از دهمین جشنواره بین المللی کارتون اورژینسی رومانی و همچنین دومین فستیوال بین المللی کارتون کوزوو شد.

طرح او در جشنواره بین المللی کارتون اورژینسی، اشاره ای به ماجرای مهاجرت های تلخ و غمبار مردم مظلوم کشورهای درگیر جنگ به اتحادیه اروپا دارد.

وی، جایزه دوم خود را در همین ماه از دومین فستیوال بین المللی کارتون کوزوو در آخرین ماه سال میلادی ٢٠١٦ با موضوع انسان و تکنولوژی به شایستگی از آن خود کرد.

این کارمند سازمان آب و برق خوزستان، جایزه ویژه مسابقه کارتون کوزوو را با نگاهی ویژه به زندگی انسان معاصر و پدیده عجیب و فراگیر تکنولوژی دیجیتال کسب کرد.

در این جشنواره ها بیش از 300 کاریکاتوریست از 66 کشور، بیش از 800 اثر ارسال کردند که 83 اثر ارسالی مربوط به کاریکاتوریست های ایرانی بود.

ترابی که فعالیت هنری خود را در زمینه کاریکاتور از سال 1373 و شرکت در جشنواره های بین المللی را از سال 1390 آغاز کرده، هم اکنون در مجموعه مدیریت مهندسی عمومی سازمان آب و برق خوزستان مشغول فعالیت است.

وی تاکنون در 14 جشنواره ملی و بین المللی موفق به کسب رتبه های برتر و دریافت جوایز ویژه شده است.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید ثریانی