در آستانه روز جهانی و تکریم سالمندان، مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون از خانه سالمندان آل یاسین بهبهان بازدید کردند .

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون در بازدید از خانه سالمندان آل یاسین بهبهان ضمن تبریک روز سالمند و تشکر از مسئولان این مرکز ، اظهار کرد: در اهمیت منزلت مقام پدران و مادارن سالمند همین بس که در روایتی معتبر از حضرت رسول اکرم صلی اﷲ علیه و آله نقل است که(پیران مایه خیر و برکت زندگی بوده و وجودشان در میان جمع و خانواده همچون پیامبری در میان امت است) .

"محمدامین ایزدجو" سالمندی را با شکوه ترین دوره زندگی و آغاز سن انتقال تجربه دانست و افزود: دیدار و تکریم از این پدران و مادران کهنسال کم ترین کاری است که می توانیم در قبال این عزیزان انجام دهیم و امیدوار هستیم روزهایی همانند روز سالمند و مادر تلنگری برای جوانان ما در پی بردن به هویت واقعی خانواده های اصیل ایرانی اسلامی باشد.

ایشان طرح خلاقانه دادا و بابا را که از سوی مسولان خانه سالمندان آل یاسین در روز جهانی سالمند طراحی شد را کاری بسیار ارزنده و بزرگ برشمرد و خاطرنشان کرد: اثرات معنوی اینگونه ایده ها و طرح ها سالها در خاطر این عزیزان خواهد ماند .

در این دیدار دو ساعته، مدیرعامل شرکت بهره برداری مارون و هیئت همراه ضمن دلجویی و تبریک این روز به  سالمندان با اهدای گل و شیرینی از مقام شامخ پدران و ماداران تجلیل کردند.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد