مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون از برگزاری نشست تخصصی نیازسنجی اولویت های پژوهشی و فناوری شرکت آبیاری مارون خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "امید باقرپور" تصریح کرد: در راستای توسعه همکاری های علمی و فنآوری شرکت و ارتباط با دانشگاه و مدیریت منابع، طرح نیاز سنجی و اولویت بندی عناوین پژوهشی و فناوری شرکت از سال 1396 با اجرای پژوهشگران خبره بومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان آغاز و هم اکنون مراحل نهایی خود را طی می کند.

باقرپور افزود: در این مرحله نیازهای واقعی قابل اجرا و اثر بخش مورد تایید این شرکت طی جلسات تخصصی در قالب 10 کمیسیون در حوزه های مدیریت و برنامه ریزی، حقوقی، تعمیر و نگهداری، فنی و مهندسی، بهره برداری از شبکه های آبیاری و سدتنظیمی، پایداری سازه سد و نیروگاه، اداری ومالی، حراست و حریم بانی، سد و نیروگاه، پلاژ و توسعه گردشگری و مشارکت های مردمی استخراج گردید.

مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون، با بیان اینکه در این نشست بیش از 102 عنوان پژوهشی و فنآوری مورد نیاز شرکت شناسایی و مورد بررسی قرار گرفت، هدف نهایی این طرح را ایجاد نقشه راه فنآوری شرکت خواند و آن را یکی از موفق ترین طرح های اجرا شده تحقیقاتی در سالیان اخیر معرفی کرد.

نشست تخصصی، پژوهشی نیازسنجی اولویت های پژوهشی و فناوری شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون با هدف ایجاد نقشه راه فنآوری شرکت، با حضور اساتید، اعضای هیئت علمی دانشگاه خاتم الانبیا(ص) بهبهان و فعالان پژوهشی آن شرکت، توسط مجری طرح "صالحی ویسی" به مدت دو روز در شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون برگزار شد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد