فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون از برگزاری مسابقات ورزشی یادبود چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبر داد و گفت: تیم فوتسال خدمات، قهرمان این سری از مسابقات شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "علیرضا نیکزاد" گفت: جام ورزشی ویژه گرامیداشت دهه مبارک فجر در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران،با هدف ایجاد روحیه نشاط و تندرستی میان کارکنان ازسوی پایگاه مقاومت شرکت، بین تیم های داخلی ( بین واحدی ) برگزار و با قهرمانی تیم خدمات در این رشته ورزشی، به کارخود پایان داد.

 نیکزاد  با بیان اینکه پایگاه مقاومت بسیج این شرکت با همکاری دیگر واحدهای مرتبط و با برنامه ریزی مناسب توانست این مسابقات را در مدت 15 روز برگزار نماید به روحیه ورزشی و ورزش دوستی مدیرعامل شرکت اشاره کرد و حمایت های همه جانبه ایشان در امور ورزش را مورد قدردانی قرار داد.

در اختتامیه این مراسم ، مدیرعامل و مدیران واحدهای مختلف شرکت ، کاپ های قهرمانی مسابقات فوتسال جام فجر را به همراه جوایز به تیم های اول تا سوم این مسابقات اهدا نمودند.

قهرمانی مسابقات فوتسال جام دهه فجر سال 1397 به تیم خدمات رسید، تیم حمل و نقل نائب قهرمان و تیم نیروگاه به مقام سوم دست یافت.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد