به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "غلامرضا اشرفی " گفت: با توجه به شیوع بالای ویروس کرونا، با برنامه ریزی های صورت گرفته علاوه بر نمونه گیری در مرکز 16 ساعته غربالگری بیماری های تنفسی شهرستان بهبهان ، از این پس اقدامات شناسایی و نمونه گیری سیار در ادارات با هدف حفظ سلامت پرسنل انجام خواهد شد.
وی افزود: در این شرایط بحرانی و همه گیری بالای این ویروس برای مقابله گسترده با ویروس کووید 19 و حفظ سلامت پرسنل اداری که بیشترین درصد ابتلا را دارند، تصمیم بر این شد تا با بکارگیری اقدامات پیشگیرانه در روزهای پایانی سال از درصد ابتلای احتمالی به همکاران عزیزمان بکاهیم.
وی تصریح کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با مرکز بهداشت شهرستان بهبهان در سه نوبت  در اسفند ماه 99 در نیروگاه و ساختمان ستادی شرکت ، اکیپ بهداشت به نمونه گیری پرداختند که خوشبختانه تمامی تست ها منفی بودند.
رئیس اداره ایمنی ، بهداشت و محیط کار شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون در خاتمه از شهروندان عزیز خواست برای حفاظت از جان خود و پرسنل از مراجعات غیر ضروری خودداری فرمایید تا ان شاء الله با یاری خدا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی هرچه زودتر از آسیب های جدی این بیماری در امان بمانیم.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون