به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیرعامل شرکت بهره برداری مارون ضمن خیرمقدم و تبریک به همکاران و فرزندان ممتاز فرهنگی ، گفت: این مراسم به مناسبت تقدیر از همکاران و فرزندان عزیز کارکنان شرکت که توانسته‌اند در چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان، همسران و فرزندان دانشجوی تحت تکفل همکار وزارت نیرو و همچنین مسابقات قرآنی ویژه فرزندان همکار در سازمان آب و برق خوزستان و شرکت های تابعه در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در سال ۱۴۰۰ افتخار کسب کنند، تشکیل شد.

” الماس سنایی مطلق ” با بیان اینکه این دانش آموزان ممتاز ، مایه افتخار هستند، افزود : هدف از برگزاری این مراسم ایجاد انگیزه بیشتر و تشویق فرزندان جهت کسب دانش و علم آموزی و حضور بیشتر در مسابقات فرهنگی ـ ورزشی ، ترغیب دیگر دانش آموزان جهت تقویت روحیه مطالعه و کسب علم و همچنین تقدیر از حمایت‌ها و زحمات والدین آنها برگزار گردید.

 وی با اشاره به اینکه کسب موفقیت و رتبه در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کنکور و مسابقات فرهنگی و ورزشی به‌عنوان کاری ارزشمند مایه افتخار است که باید مورد توجه قرار بگیرد، تصریح کرد: کسب موفقیت در تحصیل و مسابقات مختلف فرهنگی ـ ورزشی کاری خوب و پسندیده است، اما همه ارکان و اساس زندگی محسوب نمی‌‌شود. در کنار رشد و پیشرفت تحصیلی و امور آموزشی و فرهنگی باید به مباحث اخلاقی چون تکریم بزرگان، احترام به خانواده و معلمان نیز توجه ویژه‌ای شود. امیدوارم شما فرزندان ممتاز، همانگونه که در حوزه‌های علمی و فرهنگی پیشرفت می‌کنید در زمینه‌های اخلاقی، رفتاری و احترام به دیگران نیز کوشا باشید. در پایان این مراسم از همکاران و فرزندان ممتاز کارکنان شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون که در زمینه فرهنگی شایسته تقدیر بودند ، تجلیل شد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون