روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، واحد صنعت آب و برق خوزستان از آغاز ثبت نام داوطلبان به تحصیل در این دانشگاه خبر داد و گفت: ثبت نام تا پایان وقت اداری 15 آبان ماه جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع، ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد صنعت آب و برق خوزستان را بر اساس بخشنامه دانشگاه جامع علمی _ کاربردی در خصوص تمدید ثبت نام داوطلبان در مقاطع کاردانی و کارشناسی، خواند.

"موسی ناصر نژاد" ادامه داد: علاقه مندان برای ثبت نام در رشته های   مهندسی فناوری برق، عمران، بهره برداری نیروگاه، کارشناس حرفه ای ایمنی و سلامت و محیط زیست صنایع، کاردانی فنی عمران، سازه های آبی، شبکه و تصفیه خانه آب، تصفیه خانه فاضلاب، توزیع برق، تعمیر و نگهداری ماشین های الکتریکی، الکترونیک نیروگاه، مکانیک پمپ و کمپرسور، خدمات مشترکین صنعت آب و برق، و ایمنی کار و حفاظت فنی می توانندتا پایان وقت اداری 15 آبان ماه به صورت فقط حضوری به این مجتمع واقع در اهواز بلوار گلستان بین خیابان کاشان و همدان مراجعه کنند.

وی با بیان این که شماره تلفن های33340013، 33340794 و  9- 33347245 برای تماس علاقه مندان به تحصیل در این مجتمع آموزشی و پژوهشی قرار گرفته است گفت: دانشجویان می توانند در ساعات اداری برای رفع هرگونه سوال و شبهه با این مجتمع تماس حاصل فرمایند.

منبع: مجتمع آموزشی