به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مهدی هودگر با اعلام این خبر اظهار کرد: نخستین رویداد استارتاپی با دو عنوان مدیریت منابع کیفی آب و ژنراتور ها و موتور ها در صنعت آب برق برگزار می شود.

وی در خصوص رویداد استارتاپی مدیریت کیفی منابع آب تصریح کرد: این رویداد با محورهای حفاظت کیفی منابع آبهای سطحی و زیرزمینی، مدیریت جمع آوری پساب ها و روان آب ها و فناوری های نوین در تصفیه آب با اهدای جوایز و لوح تقدیر به ایده های برتر، در ۸ اسفند سال جاری برگزار می شود.

هودگر در ادامه با اشاره به رویداد استارتاپی ژنراتورها و موتورها در صنعت برق خاطر نشان کرد: این رویداد در محور های خنک کارى و انتقال حرارت، سوخت های جایگزین و پیشرفته و راهکارهای بهبود راندمان در موتورهای درون سوز همراه با اهدای جوایز و لوح تقدیر به ایده های برتر در ۹ اسفند سال جاری برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در این رویداد، ایده های خلاقانه که قابلیت اجرایی داشته باشند در جهت تقویت و گسترش کارآفرینی، ارائه می شوند، عنوان کرد: حمایت از ایده های جدید و رسیدن ایده به مرحله اجرا، کارآفرینی و تولید ثروت، از جمله اهداف مهم برگزاری این «رویدادهای استارتاپی» است.

هودگر تاکید کرد: این رویداد، فرصتی است برای شناسایی جوانان و دانشجویان خلاق و همچنین همکاران ایده پرداز درصنعت آب و برق تا ایده های نو و کاربردی خود را مطرح کرده و مورد حمایت قرار گیرند.

وی افزود: علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای رویداد، مراجعه کرده و حداکثر تا ۳۰ بهمن ایده های خود را به لینک زیر ارسال کنند.

www.kwphc.ir/startup

هودگر افزود: رویدادهای مذکور با سلسله کارگاه های آموزشی در بازه زمانی ۵ تا ۷ اسفندماه ۱۴۰۲ شروع و مسابقه نهایی ۸ و ۹ اسفند و درنهایت اختتامیه این رویداد روز ۱۳ اسفند با تقدیر از ایده برتر و اهدای جوایز نفیس به پایان خواهد رسید؛ برگزیدگان در اولویت حمایت قرار خواهند گرفت.

وی اضافه کرد: لینک برگزاری رویداد به نشانی

https://elearning.kwphc.ir است و نشانی دفتر ثبت نام در اهواز اتوبان گلستان بین خیابان کاشان و همدان مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان دفتر پژوهش و فناوری به شماره تماس ۳۳۳۴۳۱۲۳-۰۶۱ آماده ارائه خدمات به علاقه مندان است.

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان