در نخستین کنفرانس ملی فناوری های نوین در صنعت آب و برق، عنوان برترین پایان نامه در حوزه علوم انسانی به پایان نامه "مقایسه نقش ارتباطات رسانه ای و غیر رسانه ای در فرآیند اطلاع رسانی به مشترکان شبکه آبیاری دز" رسید.

به گزارش شبکه خبری سازمان آ ب و برق خوزستان، مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان با اعلام این خبر افزود: در بخش پایان نامه ها از 73 پایان نامه رسیده به این کنفرانس ملی سه پایان نامه برتر در حوزه علوم انسانی معرفی شدند که پایان نامه "مسعود پرموز" مدیر روابط عمومی این شرکت توسط هیئت داوران به عنوان پایان نامه برتر شناخته شده و مورد تجلیل قرار گرفت.

"بهمن افشار" گفت: در این پایان نامه با روش پیمایشی راهکارهای علمی ارتباط با مشترکان شبکه آبیاری دز در دو بخش ارتباط رسانه ای و غیر رسانه ای مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهاداتی کاربردی ارائه شده است.

جشنواره و کنفرانس ملی فناوری های نوین در صنعت آب و برق صبح 25 آبان 1395 در هتل بوستان اهواز با هدف ترویج و توسعه فرهنگ ایده پردازی، خلاقیت، نوآوری، فن آفرینی، شناسایی و تشویق ایده پردازان فن‌آفرین در حوزه صنعت آب و برق، برای اولین بار در کشور توسط دفتر پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان برگزار شد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
عکاس: مصطفی شریف
خبرنگار: مسعود پرموز